150 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO!
whatsapp canlı destek
Hakkımızda

Daima güzelliğinizi korumak için 724guzellik.com.tr ürünleri ile sayısız güzelliği teninizde ve saçlarınızda hissetmeye hazır mısınız?

Kendinizi  7/24 güzellik ekibinin kollarına bırakın ve doğal bakımın keyfini çıkarın.

Masshile, doğadan ilham alınarak elde edilen saç ve cilt ürünleriyle kadın erkek, herkesin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği bir marka. Çeşitli araştırmalar ve deneyler sonucu elde edilen ürünlerin hepsi doğal olmakla birlikte, saç ve cilt problemleriniz için bu zamana kadar arayıp da bulamadığınız çözümleri sizlere sunuyor.

Herkes sağlıklı bir cilde ve güçlü saçlara sahip olmak ister.

Masshile, sizin için en ince ayrıntısına kadar düşünmüş , besleyici elementlerle zenginleştirilmiş ürünleri sayesinde bu isteği yerine getirmek için doğdu. Saç ürünleri, saçlara kökten uca bakım yaparak, dökülmeleri durduracak, kaybettiğiniz saçlarınızı kazanmanızı sağlayacak, sizi hacimli ve güçlü saçlara kavuşturacak.

Masshile, egzama, kaşıntı, kepek gibi saç derisi problemlerine sahip kişileri de düşünerek, saç ürünlerini her saç tipine ve her saç derisine uygun şekilde formüle etti.

Masshile cilt bakım ürünleri ise cildin en çok ihtiyaç duyduğu şeyi, ışıltıyı ve pürüzsüzlüğü size en etkili förmülleri ile sunuyor anında botoks etkisi sağlıyor ve yaşlanmayı geciktiriyor. Unutmayalım ki kaybettikten sonra kazanmaya çalışmaktansa her daim kazananlardan olmalıyı hedeflemeliyiz.

Amacımız doğal ve sağlıklı ürünlerle cildinize kaybettiğiniz nemi ve esnekliği geri gelmesini sağlamak. Saçlarınıza ise sağlığınıza kavuşturmak.

Her daim güzel kalmanız dileğiyle…